Hasta Yorumları

 ESİN NUR AKYILDIZ

Siz ne yapacağınızı bilirsiniz. Sonsuz saygı ve sevgilerimle. Güzel seneler dilerim.


 UMUT YURDAKUL

DR. Beyin ellerine sağlık.


 HİLAL YURDAKUL

Güvenilir eller teşekkür ederiz.


 ŞULE ÇAKMAK

Çok teşekkürler ağrısız ve acısız bir gün geçirdiğim için.


 BEYZA TOMRUK

Bu hizmetin devamlılığını ve ekip çalışmanızdaki profesyonelliğin, hastaları evinde hissettiriyor olmanızın bozulmamasını dilerim. Başarılar.


 SEVİLAY YÜCE

Sizler her konuda o kadar mükemmelsiniz ki hele Şükrü Beyin naifliği beyefendiliği her şeyden daha değerli sizleri tanıdığıma çok memnunum.


 BELGİN ERDİR

Kurumunuzda son derece yakın ilgi ve alaka gördüm başta Şükrü hocam olmak üzere siz kıymetli çalışanlara gönülden teşekkürler.


 BURÇİN BİRER

Güven verdiniz teşekkürler insan daha ne ister.


 ÜLKER BALAY

3M=Mükemmel klinik, Mükemmel doktor, Mükemmel personel.


 ESİN NUR AKYILDIZ

Günümüzün en büyük güven problemi olan, biz diğer klinik ve doktorlardan, örnek duruşumuz ve hastamızı sahiplenip kazanma bakış açımız ve işimizdeki mükemmeliyetçilikle farklıyız diyen bir klinik.


 LERNA AKYÜZ

Her şey gayet iyiydi. Her yerde 3 saniyede yapılan botoksların aksine gerek doktor, gerek sekreter çok ilgili davrandılar. Çok Teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.


 GÜLRU AVAR

Sükrü hocam bana güven veriyor. Kendimi emin ellerde hissediyorum. İyi ki varsınız Şükrü Bey. Bundan sonra başka doktor aramayacağıma eminim. Tüm ekip olarak muhteşemsiniz. Sevgiler.


 AYGÜRSEL BOSTANCI

Teşekkürler.


 ELİF ÇÜRÜKSULU

Her şey süper bana göre başarılar.


 BELKIS ARZU UÇMAN

Benim can ötem bir hekim eşi ve çalışanlarıyla zaten başımın tacısınız.


 AYAZ KIRAÇ

Çok şükür rabbime sizinle tanışmamızı vesile etti. İyiki ki Varsınız Şükrü Hocam


 EVRİM EBRU KOVALAK

Çok teşekkür ederim, her şey mükemmel


 NESİL DÖNE

Sıla hanım son derece ilgili ve her konuda yardımcı olmaya hazır olduğunu büyük bir güven ile hissettiriyor. Her şey çok güzel. Çok Teşekkür Ediyorum.


 ZUHAL CEVAHİR

Her şey için teşekkürler. Ben asla böyle bir şeye cesaret edemezdim. Bir yıldır kızım ameliyat olmak istiyordu ben hayır diyordum. Şükrü hocayı tanıdıktan sonra kızımıda emanet ettim, yolunuz daima açık olsun.


 ZİYAFETTİN UÇAR

Sayın Şükrü hoca ağız içi dil altı kitle ameliyatlarından sonra doku nakli ameliyatı yaptı sorunsuz bi ameliyat geçti çok şükür. Ancak hoca ile başka düzeltme ameliyatları bekliyoruz kendisine çok güveniyoruz ve minnettarız, işini çok iyi bilen ve yapan hocamıza sonsuz teşekkürler.


 ŞEBNEM TERZİOĞLU

En iyi ekip, en iyi hekim.


 ASUMAN CAN

Mesleklerini severek ve özenle yapan, kendi alanlarında çok başarılı ve profesyonel olan harika bir ekip. Başta kıymetli doktorum Şükrü Bey ve Hümeyra Hanıma, ve klinikteki tüm ekibe hayatlarında mutluluklar diliyorum.


 MELİSA ÇOLAK

Öncelikle doktoruma çok teşekkür ederim onun bana verdiği güven sayesinde bu ameliyatı 16 yaşımda yaptırdım doktorumun güler yüzü banada yansıdı kendisine çok teşekkür ederim. Gittiğim her doktor bana ileri tarihe ameliyat verip yaşımın küçük olduğunu belirtirken Şükrü Beyin kendine olan özgüveni sayesinde ameliyatı yaptı ve başarıyla gerçekleştirdi. Şükrü Beye Ve ekibine başarılı ameliyat için ve benim hayallerime kavuşmamı sağladıkları için çok teşekkür ederim.


 DİLARA ELÇİ

Başarılarınızın devamını dilerim.


 TÜLAY ARICI

Her şey mükemmel.


 İPEK CEVAHİR

Her şey mükemmeldi, çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.


 ERCÜMENT SİPAHİOĞLU

İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz.


 ELA EMİRBAĞ YILMAZ

Kliniğe cilt bakımı için gelmiştik. Her şey çok özenli ve profesyonelceydi. Çok memnun kaldık. Burcu ve Hümeyra hanıma teşekkürler.


 EMİNE GENÇ

Sn. Prof. Dr. Şükrü Yazar a sonsuz teşekkürler. Size emin ellerde olduğunuz hissini işindeki ciddiyetinin yanı sıra samimiyetini öyle güzel yansıtıyor ki kafanızda soru işareti bırakmıyor. Güler yüzlü asistanları da çok ilgili, iyi ki varlar.


 TUĞBA KESER

5 Yıl kadar önce Meme Ca’ ya bağlı olarak Şükrü hocanın da içinde bulunduğu şahane ekibe mastektomi ameliyatı oluştum. Bu operasyondan bir süre sonra hocam öncelikle karından doku nakli ile mastektomili memeyi inanılmaz bir görüntüye kavuşturdu, sağlıklı memenin simetri sorunu için ise geçen hafta bir meme küçültme ameliyatı oldum. Her zamanki gibi sonuç mükemmel. Meme kanseri sonrası veya benzer sorunlar yaşayan herkes için Şükrü Yazar en doğru adres. Yaşadığım tüm deneyimlerde, iyi ki diyebileceğim nadir insanlardan. Çok Teşekkür Ederim.


 MELİS KAPTANOĞLU

Değerli Doktorum Şükrü Yazar size ne kadar teşekkür etsem az bu süreçte ameliyatımda ve sonrasında verdiğiniz güven duygusu ve tüm desteğiniz için sonsuz teşekkürler. Çok doğru bir doktorun ve ekibin bünyesinde olduğumu tüm ameliyat ve sonrasındaki tedavi sürecimde hissettim her an. Varolun sağolun.


 SEVDA ÖKTEN

Yaptığınız işlemleri yani hastalarınızı işlem öncesi ve sonrasını instagramda görmek isterim. Çünkü böyle paylaşımınız hiç yok.


 DUYGU TOPTAŞ

Her şey için çok teşekkür ederim sevgilerimle.


 BAHAR TAŞPOLAT

Başta doktorumuz Şükrü Bey olmak üzere, tüm klinik çalışanlarına güleryüz, ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.


 ZEYNEP ÇİLOĞLU

İlgi ve alaka için teşekkür ederiz.


 NAZLI DİK

Şükrü Bey çok iyi bir cerrah kendisini kutluyorum. Söyleyecek bir söz bulamıyorum kendisini tebrik ediyorum.


 MUKADDER KAYA

Teşekkür Ederim.


 DENİZ ÖZNEHİR

Her şey gayet güzeldi ilginize teşekkürler.


 SEVAL KARTAL

Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler sevgiler.


 AYŞEGÜL GÜLERÇİN

Herşeyden memnun kaldım teşekkür ederim.


 TALA İPEK ERDİR

Süper böyle devam.


 SÜHEYLA KÖSELER

Uzun süredir sn Yazar’a botox yaptırıyorum gerek ekibi gerekse kendisi son derece profesyonel ve güven veren bir ekip teşekkürlerimle.


 DİDEM OĞUZ

Sizi çoook seviyorum her şey harika her zamanki gibi yolunuz açık olsun.


 MUALLA ATASOY

İlgi ve alaka yapılan işlem her şeyden çok memnun kaldım.


 NAZ DURU ŞAHİN

Hepinize sevgiler saygılar görüşmek üzere.


 HATİCE ALTINSOY

Başarılarınızın devamını diliyorum sevgiler.


 ZEYNEP SANİYE EREN

İşlem ve Bakım Süper, herşey için teşekkür ederim.


 BEDRİYE ÖZBEK

Şükrü Yazar İsmi sizde her zaman güven ve özel olduğunuzu hissettirir, hastalarına karşı hassas davranışıyla mükemmel bir doktor. Herkese tavsiye ederim ufak bir işlemle Şükrü Beyi tanıdım bundan sonra gideceğim. Güvenebileceğim akla sağlık güzellik gelince tek adresim Şükrü Yazar. Sizlerinde güven duyacağınız farkınız bu olsun Şükrü Beye saygı ve sevgilerimle.


 NERMİN SEVİMLİLER

Hastane temizliği ve ciddiyetinde güler yüzlü hizmetle sevgili Dr. Şükrü Bey’in usta ellerinde hem güzellik hem de moral kazandım teşekkürler.


 SEHER KANADLI

Her şey Mükemmel.