Hydrafacial

HYDRAFACİAL İLE ZAMANA MEYDAN OKUMAYA HAZIR MISINIZ?

Hydrafacial, cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspire edilerek temizlenirken, aynı başlıkla cilde antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenir.

Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi Hydrafacial ile cilt kırışıklıkları, yüzeyel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alınır.

STANDART CİLT BAKIMINDAN FARKI NEDİR?
■ Acısız, ağrısız
■ Hızlı
■ Hiçbir yan etkisi yok
■ Her cilt rengine ve tipine, yaz ve kış uygulanabilir
■ Elle temizleme veya komedonpresin yol açtığı
tahriş yok
■ Ardından hemen makyaj yapılabilir
■ Ortalama 35 dakika gibi kısa bir sürede başarılı
sonuç elde edilebilir.

HYDRAFACIAL NEDİR?
Hydrafacial cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir cilt gençleştirme (anti-aging) bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspire edilerek temizlenirken, aynı başlıkla cilde antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenir.

CİLDE KAZANDIRDIKLARI
■ Detoksifikasyon
■ Rejüvenasyon

HYDRAFACIAL AŞAMALARI NELERDİR?

Hydrafacial dört aşamadan oluşan vortex- fusion teknolojisi ile yapılan cilt bakım yöntemine verilen isimdir. Bakım sonrası cilt problemine göre mavi ya da kırmızı LED tedavisi uygulanır. Cilde uygulanan serumlarla cildi aynı anda hem temizlemeye hem de nem kazandırmaya olanak sağlayan bir yöntemdir. Gerekli görülen durumlarda elmas başlık ile peeling seçeneğinin ve mavi-kırmızı ışık uygulamalarının da aynı seansta tedaviye eklenebilmesi ise diğer uygulamalardan ayırt edici özelliğini oluşturmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olan Hydrafacial en hassas cilt tiplerinde bile güvenle kullanılabilmektedir. HD yani yüksek çözünürlük teknolojisi ile çalışan bu yöntem, bu sayede sağlam dokulara hiçbir zarar vermemektedir. Ortalama 20 dakika süren Hydrafacial, iki saatlik normal bir cilt bakımının çok üzerinde etki ve konfora sahiptir.

TEMİZLEME
Cilt vakumlanarak derinlemesine temizlenir.

HYDRAPEELLING
Peeling işlemi normal prosedürde vakum ve sıvı kullanılarak yapılır. Leke, akne izi ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmadan, elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır.

SERUM İNFÜZYONU
Cilt problemine göre sivilcelere, lekelere
yada kırışıklıklara uygun serumlar
uygulanır. İnce kırışıklıklar ve
kuru cilt için hyaluronik asit
içeren, siyah ve beyaz