Hydrafacial

HYDRAFACIAL İLE ZAMANA MEYDAN OKUMAYA HAZIR MISINIZ?

Hydrafacial, yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde cildi temizleyerek bakım yaparken aynı zamanda sağlıklı bir biçimde gençleştiren ve  görünümünü iyileştiren yaşlanma karşıtı (antiaging) etkili  ileri teknoloji bir cilt bakımı uygulamasıdır.

“Vortex teknoloji” olarak adlandırılan özel bir ileri teknoloji sistemi sayesinde hızla dönen bir vakum mekanizmasıyla hem çekme  hem de zerk etme  kuvveti oluşturan bir sistemdir. Temizleme aşaması ve hydrapeeling ile, bilinen peeling uygulamasının vakum ile daha etkili bir şekilde uygulanması olan soyma aşaması birlikte çalışarak, cilde nüfuz etmiş olan kiri, ölü hücreleri ve sağlıksız birikintileri uzaklaştırır. Bu uygulamada, hassas bir hydradermabrazyon yöntemi ile cilt gözeneklerine vakum uygulamasıyla zararlı unsurlar aspire edilerek dışarı alınıp cildin temizlenmesi sağlanırken, nemlendiren, ışıltı veren ve koruyucu  etkileri olan gözeneklerden içeri verilir.

Hydrafacial uygulaması sırasında, kişinin cilt yapısına ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan antioksidan, nemlendirici, besleyici ve canlandırıcı özellikte antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenir.

Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan hydramikrodermabrazyon teknolojisi Hydrafacial ile cilt kırışıklıkları, yüzeyel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alınır.

STANDART CİLT BAKIMINDAN FARKI NEDİR?

■ Acısız, ağrısızdır

■ Beklemeden hızlı sonuç elde edilir

■ Ciltte tahriş yaratmaz

■ Hiçbir yan etkisi yoktur

■ Her cilt tipine, yaz ve kış uygulanabilir, sonrasında güneş koruması gerekmez

■ Ardından hemen makyaj yapılabilir

■ Ortalama 35-40  dakika gibi kısa bir sürede başarılı ve etkili sonuç elde edilebilir.

CİLDE KAZANDIRDIKLARI

■ Detoksifikasyon (Temizlenme ve arınma)

■ Rejüvenasyon(Yenilenme)

HYDRAFACIAL AŞAMALARI NELERDİR?

Hydrafacial uygulaması dört ana aşamadan oluşur: Temizleme, soyma (hydrapeeling) , serum infüzyonu ve LED terapi uygulaması (bakım sonrası cilt problemine göre gerekkli görülürse mavi ya da kırmızı LED tedavisi uygulanır).

Tüm cilt tipleri için uygun olan Hydrafacial en hassas cilt tiplerinde bile güvenle kullanılabilmektedir. Ortalama 35-40 dk  dakika süren Hydrafacial, iki saatlik normal bir cilt bakımının çok üzerinde etki ve konfora sahiptir. Uygulama sırasında sanki serin bir fırça yüzünüzde dolaşıyor hissi dışında rahatsız edici hiçbir his yaratmayan ağrısız, konforlu ve gevşeme hissiyle sonlanan bir deneyimdir.

Her yaştan kişinin cildine uygulanabilen bu teknik cildin ihtiyacına göre birden fazla seans şeklinde uygulanabilir. Tavsiye edilen uygulama şekli haftada bir olmak üzere dört ya da altı seanstır. Aylık olarak tekrar edilmesi sağlanan iyi sonucun devamlılığını sağlar. Davetler ve düğünler gibi özel günlerde arzu edilen canlı ve ışıltılı bir görünüm için, programın öncesinde yapılacak tek seanslık uygulama mükemmel bir seçenektir.