Baby Face

BABYFACE İLE YAŞLANMAYA KARŞI KOYABİLİRSİNİZ

İnce kırışıklıkların iyileştirilmesi, cilt parlatma, anti-aging amaçlı cilt yenileme, cilt tonunu düzenleme, cilt gevşekliği, dekolte bakımı, boyun yenilemesi gibi spesifik sorunlara çözüm sunan Baby Face Beauty ile porselen görünen bir cilt artık hayal değil.

KAÇ SEANS UYGULANABİLİR?

Baby Face Beauty easy farklı cilt sorunlarına çözüm sunabilen etkili bir cilt bakım uygulamasıdır. Baby Face Beauty Easy Mod, 35 yaş üzerinde cilt bakımını düzenli yaptıran ancak özel bir gün öncesinde cildinde bir değişiklik isteyen, hafif renk düzensizliği olan mat ciltleri parlatmak, gözenekleri sıkılaştırmak için önerdiğimiz klasik cilt bakımı gibi nitelendirebileceğimiz birinci kademe bakımıdır. Baby Face Easy Mod uygulaması ile:
◗ Gözenekler küçülür ve cilt sıkılaşır
◗ Cilt aydınlanır, parlar, ince kırışıkların görünümünde
azalma görülür
◗ Cilt yenilenir (anti-aging bakım)
◗ Lekelerin ve akne izlerinin görümünde düzelme görülür
◗ Boyun ve dekoltede gençleşme sağlanır

UYGULAMA NASIL YAPILIR?

Kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenen ‘Baby Face Beauty’ protokolü için özel hazırlanmış serumlar belirlenir. Lazer enerjisi ile anesteziye ihtiyaç duymaksızın, mikro atımlarla ürünün cildin alt tabakalarına geçişini sağlayan kanallar açılır ve ardından hazırlanan serum uygulanır. Cildin gereksinimlerine göre değişmekle birlikte 7-10 gün aralıklarla 4 seans önerilmektedir. Uygulama sonrası hafif bir kızarıklık dönemi dışında iyileşme dönemi yoktur ve günlük hayata ara vermeden devam edilebilir. İşlemin sonuçlarının etkisini birkaç gün içinde giderek artan şekilde hissedilir, cildinizin onarım ve yenilenme süreci devam ettikçe etkinin de arttığının farkına varacaksınız. Günümüzde porselen görünümünde bir cilde sahip olmak isteyen, ancak iyileşme dönemi nedeniyle yoğun çalışma temposuna ara vermeye gerek kalmadan hızlı sonuç almak isteyen kişiler için ‘Baby Face Beauty’ hızlı, etkili ve ışıltılı bir cilt sağlayan mükemmel sonuçları ile güçlü bir alternatif olarak güzellik sektöründe yerini aldı.

BABY FACE BEAUTY THULIUM LAZER

İnce kırışıklıkların iyileştirilmesi, cilt parlatma,cilt gençleştirme ( anti-aging) amaçlı cilt yenileme, cilt tonunu düzenleme, cilt gevşekliği, dekolte bakımı,
boyun yenilemesi gibi spesifik sorunlara çözüm sunan ve porselen cilt görünümüne ulaşmada etkili bir uygulamadır. Cildin ihtiyaç duyduğu cilt gençleştirici (anti aging)
ürünlerin 1927nm dalga boyuna sahip thulium lazer teknolojisinin yardımıyla istenen cildin alt katmanına ulaşmasını sağlayan bu uygulamada cildin durumuna göre Thulium lazer ışınları ile cildin yüzeyinde oldukça küçük çapta dakikada 6.000 civarında mikro-kanallar açılır ve cildin ihtiyacına göre seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde tatbik edilir.

NEDEN BABY FACE BEAUTY?

❉ Porselen gibi pürüzsüz bir cilt görünümü sağlaması
❉ Uygulama süresinin kısa olması (10-15 dakika süre)
❉ Ağrısız ve acısız bir uygulama olması nedeniyle
anestezi gerektirmemesi
Baby Face Beauty kullanım alanları;
◗ Cilt Gençleştirme (Anti-aging) ve kırışıklık azaltma
◗ Leke azaltma
◗ İzlerin Düzeltilmesi
◗ Cilt tonunun düzeltilmesi (renginin eşitlenmesi)
◗ Gözeneklerin azaltılması
◗ Saç dökülmesi azaltılması (Saç bakım işlemleri)
◗ Boyun, dekolte bölgesinin gençleştirilmesi
◗ El kırışıklıklarının giderilmesi

HANGİ CİLT TİPLERİNEUYGULANABİLİR?

Cilt bakımlarında istedikleri sonucu alamayan ve lazer tedavilerinin iyileşme sürecini yaşamak istemeyen kişiler, lazer tedavileri sonrasında sağlanan etkinin sürdürülmesi amacıyla geniş gözenekler, vitamin enjeksiyonlarındaki morluk kızarıklık gibi sıkıntıları yaşamak istemeyenler, daha parlak ve sıkı bir cilde iyileşme süreci yaşamadan ulaşmak isteyen kişiler, cildini uzun vadeli olarak dış etkenlere karşı korumak isteyenler bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilirler. ‘Baby Face Beauty’ tedavisinde kullanıla  serumlar CDS sistemine özel olarak üretilmiştir. Ürünlerin saflığını sağlamak üzere az sayıda içerikle kullanıma sunulmuştur. Bu serumlar, cilt gençleştirme ve cilt yenileme açısından etkili ve gerekli olan büyüme faktörü, askorbik asid, traneksamik asid, retinol ve resveratrol maddelerini içeren formlarda klinik kullanıma sunulmuştur.